Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

PlayStationu měly uniknout plány do dalších měsíců. Co všechno se chystá?

Co všechno chystá PlayStation do následujících měsíců? Není toho málo, krom nových her se dočkáme dalších PC portů.

8.1. 2023
PlayStation logo.jpg

Pokud se mrkneme na oficiální plány PlayStationu, které jsou veřejnosti dostupné - těšit se letos můžeme na PC verzi The Last of Us Part 1, Gran Turismo (film), Marvel's Spider-Man 2 nebo Returnal (PC). Plány, které se objevily na 4chan však zmiňují mnohem více.

Konference

Během roku 2023 znovu dojde na několik menších akci State of Play. V červnu se pak chystá velká PlayStation Showcase 2023. Co se týče State of Play, naplánované jsou měsíce leden, únor a květen.
 PC verze exkluzivit

Již 3. března vyjde dlouho očekávaný remake, The Last of Us Part 1. Prozatím čekáme na potvrzení české lokalizace a HW specifikací. Ještě v první polovině letoška má vyjít i skvěle hodnocený Returnal.

Oznámeny pak mají být PC porty her Ghost of Tsushima: Director's Cut, Demon's Souls a Horizon: Forbidden West, vyjít však mohou v rámci několika let (odhadujeme nejdéle v roce 2024).
 Autor příspěvku tvrdí, že studio Sucker Punch (tvůrci Ghost of Tsushima) pracuje na zbrusu nové IP. Dost překvapivá zpráva, dodnes se mluvilo pouze o Ghost of Tsushima 2, je ale samozřejmě možné, že kromě toho vzniká i něco nového.

Oznámit mají letos své hry Bend Studio (tvůrci Days Gone), Pixelopus nebo Team Asobi. Media Molecule prý představí vylepšené Dreams pro PSVR2.

08.01.2023 12:31:52
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one