PlayStation 4 vs. XBOX ONE - Datum vydání v Česku a Slovensku

x1.png
Oba výrobci, jak SONY tak Microsoft dostávají neustále mnoho otázek a novináři chtějí více a více informací a odpovědí. Minule tu bylo srovnání konzolí, potom nahrávání videí a ted tu máme datum vydání pro Českou a Slovenskou republiku. 
Samozřejmě snad každého, kdo si chce nějakou z konzolí pořídit zajímá minimálně přibližně datum vydání. Ted tu ale máme více než přibližný, není to přímo na den přesné, ale alespon něco.

PlayStation 4


Je to několik hodin, co mluvčí SONY prozradil datum vydání pro Česko a Slovensko. Podle officiální zprávy se prvních kusů konzole PS4 můžeme dočkat už v říjnu, což je o 2 měsíce dříve, než se spekulovalo a než to řekli sami výrobci. Ovšem čeho se obáváme je velký nedostatek kusů, takže Vám doporučujeme předobjednat si ji co nejdříve. Ikdyž samozřejmě hry pro next-gen začínají vycházet až na úplném konci roku.

Xbox One


Microsoft se k této zprávě vyjádřil už před 2. dny, jen jsme čekali co řekne SONY, aby jsme Vám mohli udělat další srovnání. Microsoft do tiskové zprávy uvedl, že Xbox One nevyjde pro naši ani slovenskou zemi dříve, jak v roce 2014. Podle analytiků to vypadá spíše na březen 2014. Důvod, proč to u nás bude později je lokalizace, překlady do českého jazyka a další.
15.08.2013 12:22:10
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one