Plánuje Microsoft koupit EA, Valve nebo PUBG Corp.?

MCEA.png
Pondělí - 29.1. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Pravděpodobně asi čtete zprávu dne, ano, anonymní zdroje tvrdí, že gigantická společnost Mircrosoft plánuje koupit Eletronic Arts, Valve nebo PUBG Corp. 
Jistě víte, v jakém stavu je značka Xbox, prodává se hůře než konkurenční PlayStation 4, důvod? Určitě za to mohou hlavně exkluzivní značky, zatím co Sony jich ročně přinese hned několik a zároveň velmi, velmi kvalitních, Microsoft ne, a když už, vydá se i na PC, navíc Microsoft vlastní jen pár schopných studií, které dokážou přinést pořádnou hru, třeba Forza, Halo nebo Gears of War, teď mezi nejočekávanější patří pirátské #Sea of Thieves, které po BETA verzi je velmi nadějným titulem. Jenže to nestačí, což všichni dobře víme a tak se na internet dostala hodně zajímavá zpráva. 

Podle důvěryhodného webu Polygon, plánuje Microsoft koupit giganta EA, Valve nebo PUBG Corp. Chtějí snad přetáhnout některé značky právě exkluzivně na Xbox One? To se v tyto chvíle neví, každopádně, jak by se Vám takhle miliardová investice líbila?29.01.2018 21:16:50
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one