Placené YouTube Red se pomalu blíží, co nabídne?

YouTube Red.png
Už jste slyšeli o novince, kterou Google plánuje se svým video portálem YouTube? Pokud ne, rádi Vám to zopakujem, konečně se k nám totiž dostaly detaily, které nám o něco více přiblíží placenou verzi, která se jmenuje YouTube Red. Výhody a nevýhody v článku.
YouTube Red se pomalu, ale jistě blíží zaútočit na USA, kde projekt poběží jako první, hned po něm následuje zbytek. Každopádně dvě různé verze YouTube udělají výrazné změny. Klasická verze poběží tak, jak ji známe, ovšem pokud Vám vadí reklamy a spoléháte na AdBlock, tak Vás zklamem, teď u reklama nebude překryvnou vrstvou, ale bude součástí videa, takže nepůjde přeskočit ani nijak odstranit a koukat ve skoro každém videu na reklamu je opravdu dost otravné. 

Co ale nabídne YouTube Red? Vlastně víme o 3 výhodách a jedné nevýhodě. Začněme tím horším, YouTube Red Vás měsíčně vyjde na přibližně 300 Kč, to je ta špatná zpráva, pokud ale zaplatíte tuto sumu, můžete se spolehnout, že Vám Google / YouTube neukáže žádnou reklamu, ani ty nejmenší odkazy. Další "výhodou" mají být ukládání videí do seznamu "Offline", to znamená, že pokud si najdete video a uložite si ho do tohoto seznamu, budete si mct video pustit i v případě, že nejste připojeni k internetu, to je samozřejmě i docela příjemná zpráva, pokud nechcete, aby Vám mobil žral data nebo v případě, že Vám doma vypadne net atd.

Třetí "výhoda" této placené verze je přehrávání na pozadí, to se týká především mobilních zařízení, jako smartphonů nebo tabletů. Až do dnes, jsme si totiž nemohli zapnout YouTube a jít do jiné aplikace či na plochu, hudba vždy přestala hrát, teď už tomu tak nebude. Další výhodou má být exkluzivní obsah od nejlepších YouTuberů, například PewDiePie bude mít vlastní pořad, ke kterému se jiní nedostanou. Otázkou zní, jsou tohle opravdu výhody, které stojí 300 Kč měsíčně?

Odezva lidí je však ve velkém počtu proti. YoTube i takhle vydělává miliony denně a ještě chtějí platit paushalní příspěvky. Přehrávání videí na pozadí měla být od začátku klasicko funkcí. Každý druhý názor lidí je asi takový, že přejdou ke konkurenci. Tou se více a více stává stránka www.DailyMotion.com, zatím nená takové funkce a tak navrch, jako YouTube, ale určitě to nebude dlouho trvat.

A jaký máte názor na YouTube Red vy, budete platit Googlu?

youtube-red-700x393.png22.10.2015 16:19:24
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one