Oznámena nová RPG hra 2013 + první video

bro.png
Před nějakou dobou, nám společnosti 505 Games a Starbrezze Studio oznámili, že vydají RPG hru se jménem P13. Divný název pro hru. Teď přicházejí první informace, změna názvu a video.


Před nedávnem se hra ještě jmenovala P13, což je dost divný název pro hru, kde je nějaký příběh, je kreslený a ještě trošku dá se říct dětský.

Hra byla officiálně přejmenována na Brothers: A Tale of Two Sons. Hru výrobce plánuje vydat už začátkem roku 2013 na jaře pro konzole a PC. 

Výrobce už dříve informoval, že chce udělat hru, kde se doslova vžijeme do postaviček a budeme prožívat stejné dobrodružství a pocity jako oni sami. Jde o filmový zážitek ve hře. Kategorie hry je arkáda, možná RPG, přesně se to snad nedá ani popsat. Každopádně bude jeden cíl. Najít lék pro svého otce, který umírá.

Půjdete ve dvou, bratři jak se patří, jak to tak většinou je, bratři nebo sourozenci jsou rozdílní a proto kde bude jeden posera, vyřeší to druhý, jeden má více síly, druhý rozumu. Bude na Vás, jak se s příběhem vypořádáte. Lesy, hory a různá pohoří nebudou vůbec bezpečná, říká výrobce.

K dispozici je také první video teaser, který alespoň ukáže, jak hra bude vypadat.
.


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9431"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
28.09.2012 17:08:01
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one