Oznámen nový Metal Gear Solid: Ground Zeroes

Bez názvu.png
Výrobce Kojima Production oznámila, že vydá další díl Metal Gear Solid s podtitulem Ground Zeroes. Co ovšem bude jedinečného na novém díle, který nám vydá Konami ?


Výrobce slaví výročí přesně 25. let od vydání první stealth akce Metal Gear Solid. Určitě si možná ještě vzpomínáte, jak jsme to hráli na kazetách, nebo později na Playstation 1. Co nás ale potěšilo není výročí, nýbrž oznámení dalšího dílu.

Výrobce se nyní odkloní od současné akce, na kterou jsme byli zvyklí. Čeká nás otevřený svět. Hra poběží na úplně novém FOX enginu. Ačkoli bylo velmi přísně zakázáno, aby se z přednášky roznesla jediná informace do světa, tak hned první info máme.

Další informace, kterou řekli do mikrofonu lidé byla, že ukázku ze hry, nebo první nápady byly ukázány na PC, takže už teď víme, že hru můžeme čekat na naše PC mašiny! Hru zatím ohodnotili jako úžasnou a nevytkli jedinou věc. 

Tím ale výrobce nekončí, 25 výročí není zrovna časté a 90% společností to se svou herní serií nedotahne ani na 3 roky. Proto výrobce oznámil, že v brzké době přinesou více informací o hře, officiální potvrzení, novou hru pro mobily, kterou pojmenovali Metal Gear Solid: Social Ops a nový film ve 3D Metal Gear Solid. Jo, hold Kojima nepáře!
.
mgs gz.png
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8693"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Tohle bude lepsi tohle je nas starej dobrej Snake :)
cs,vzdyt ma teprve vyjit MGS:RISING
cs,vzdyt ma teprve vyjit MGS:RISING
joooooo a konecne na pc ani nevite jak jsem to chtel :D
Super.Metal gear mám jen na psp
30.08.2012 21:41:00
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one