Origin Access může být Váš na týden zdarma

Origin Access.png
Při čtvrtku pro Vás máme skvělé zpráva, EA se rozhodlo nabídnout službu Origin Access (PC) svým uživatelům zcela zdarma a to na celý týden. Co to vlastně znamená? Zdarma si můžete hrát klidně 20 originálních her, které v této službě najdeme. Jaké to například jsou máte v článku.
Tak tohle by asi čekal málo kdo. EA se rozhodlo nabídnout svou službu Origin Access (PC hráči) zcela zdarma a to na celý dlouhý týden. Stačí Vám přihlášení na Originu, kde už aktivujete službu a s plnou parádou můžete vyzkoušet třeba Star Wars: Battlefront, Need for Speed: Rivals, Battlefield 4, Dragon Age: Inquisition, Crysis 3, Titanfall, Mirror's Edge: Catalyst, SimCity, FIFA 16, Dead Space 3 a ještě spousty dalších her.

Pokud se Vám služba zalíbí, můžete si ji zakoupit za přibližně 100 Kč na měsíc nebo za přibližně 650 Kč na rok. Do služby stále přibývají další tituly, je jen otázkou času, kdy se zde objeví Mass Effect: Andromeda, která pro uživatele Origin Access bude zdarma na pár dní hned při vydání. 16.02.2017 11:28:24
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one