Oficiální informace o Grand Theft Auto: V pro PC

gtav.png
To, že Grand Theft Auto: V vyjde pro PC a next-gen konzole PlayStation 4 a Xbox One už oficiálně víme, Rockstar Games to oznámili počas E3 2014. Za tu dobu přibylo několik zajímavých informací na oficiální stránce Rockstaru, co bude mít lepší next-gen verze a bude Čeština ke hře?
Oficiální zpráva o next-gen verzi přišla 10.6. 2014, tu si můžete přečíst v našem zpravodajství.

Tuhle zprávu jsme všichni určitě čekali, ovšem jak to vlastně bude s next-genovou verzí? Samozřejmě se dočkáme několika úprav, několika velmi důležitých úprav. Ulice se zaplní lidmi tak, jako by to bylo opravdu v pravém Los Angeles, lidé budou mít lepší umělou inteligenci a obličeje budou detailnější. To samé silnice, potkáte mnohem více aut, které oproti PS3 a X360 verzím budou více zničitelná, té špatné destrukce jste si určitě všimli všichni. 

Dočkáme se také většího dohledu, otravná mlha a rozmázání zmizí, efekty budou více detailnější, zvětší se rozlišení na 1080p (minimálně u PC verze).

Hra samozřejmě nabídne také multiplayer zdarma (ta PC určitě), chybět nebude ani video editor, možnost focení pro Social Club a i další platformy budou mít DLC a další dodatky, které má stará verze platforem. 

Také Vás určitě zajímá Český překlad hry. Ten bohužel opět nebude, i když by to asi všichni uvítali, Take Two (vydavatel GTA V) to potvrdil v tiskové zprávě na oficiálním foru. I když se prodalo neuvěřitelné desítky miliónů kopií, Čeština zkrátka nebude. Ovšem už se přihlásilo hned několik skupin, které prohlásili, že na českém překlad již začali, není jisté, že budou k dispozici už při vydání, k dispozici prý ale prostě budou.

GTA V už má svou stránku i na Steamu.

Tady se můžete podívat na srovnání staré a nové generace (PS3 vs. PS4):
Grand Theft Auto: V vychází na podzim 2014 pro PC, PS4 a XONE
15.06.2014 18:36:11
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one