Nový obrázek a informace z akční hry RAMBO

rambo1.png
Když se řekne RAMBO, každý si představý starší film, kde jako magoři vystřílíte celou vesnici a Vám se nestane nic. Přesně taková má být nová hra RAMBO z pohledu první osoby. O hře už nějakou dobu něco málo víme, teď přibyly další informace a obrázek.


Již dříve jste se u nás mohli dozvědět například:

Nově vydané informace hovoří, že hra nabídne až 25 různých nepřátel. Nemáme očekávat prý jen a pouze nesmrtelného hrdinu, co vezme kulomet, bazuky atd a vymlátí město. Dost budeme muset také využít možnosti stealth. Tiché proniknutí na základny, poslouchání nepřátel, ale hlavně, lovení nepřátel pomocí tichého zabití. Schovat se můžete za strom a počkat, až Vám napřátel vejde přímo do rány. 

K dispozici nebude samozřejmě jen nůž. To samé luk a šípy, jsou velmi učinné a nejsou slyšet. Šípy půjdou vylepšit o vybuchující hroty. Nastražit budete moct i výbušniny a další. Celkově budou destrukce velmi realné a budou vypadat jako ve tří dílném vydání filmů. To samé zvuky, cut-sceny a další, dokonce i dabing bude stejný jako ve filmu. Že by jsme se tedy konečně dočkali pořádného vydání film/hra? Zatím se to až na Batmana vůbec nedaří. 

Kromě obrázků už by také mohli vydat první, například tří minutový gameplay, dost dlouho se o hře mluví, ale zatím jsme vidět nic nemohli.

RAMBO: The Video Game vychází ještě letos, přesný datum zatím neznáme, k dispozici bude pro PC, X360 a PS3.
rambo.jpg
03.05.2013 23:46:04
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one