Nový e-Bazar na našich stránkách

ahop.png
Před pár dny jsem dodělali první krůčky k tomu, aby jsme se pokusili o nějaký ten menší e-bazar s hrami. Zatím je to BETA, ale hry už do prodeje dávat můžete. Do e-bazaru byli přidány první hry. V pokračování se dozvíte více + návod jak zde vše používat.
SEZNÁMENÍ

Nový ebazar by Vám měl nabídnout prodej her, které Vás už nebaví. Jedná se samozřejmě o originální verze her. Prodej CD může být na PC, XBOX nebo PS3. Vše probíhá asi následovně. 

Při koupi - Vyberete si hru v seznamu podle začátečního písmene. Pokud se Vám hra zamlouvá a jste ochotni za ni dát takovou sumu, kterou si sám nastavil prodejce, tak už Vám nic nebrání v tom, aby jste si ji u něj objednali. Na výběr máte bud email nebo telefoní kontakt. Jak se domluvíte už je na Vás. Jak bude probíhat prodej, jak se balíček k Vám dostane, to už je vše na vaší domluvě, nás berte jen jako inzerát.

Při nabídce - Vyplníte krátký formulář, do kterého vyplníte veškeré informace o hře + kontakt na Vás. Samozřejmě musíte souhlasit se zveřejněním Vašeho emailu, na který Vás zájemci budou kontaktovat. Určitě neni od věci popsat v jakém je CD stavu, poškrábané, jak se hra stará a další informace, každopádně to není nutné vyplnovat stejně jako mobilní telefon, dostačující je email.


PO PŘIDÁNÍ HRY

Po odeslání formuláře už je práce jen na nás. Do pár hodin bude hra přidána a vyplněna vašemi informacemi. Pokud hru, kterou jste zde nabídli prodáte, nebo ji nebudete chtít už prodávat, napište nám. Vaše hra zde bude uložena jinak na další roky a budou Vás tak stále kontaktovat lidé.

E-BAZAR

Najdete ho vždy vedle loga se šipkou na horní straně webu. Druhá možnost je kliknutí přímo v menu na E-SHOP. Tam už se dozvíte více, jak a kde hru přidat nebo jak prohlížet přidané hry.

REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ

Zatím není nutné být registrovaný pro obě možnosti. Kupovat i přidávat hry může kdokoliv, samozřejmě je to dočasné. Po delší době bude nutné zavést tuto možnost jen pro přihlášené uživatele.
pc.jpg
images (1).jpg
box.jpg
20.12.2011 15:11:29
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one