Novinka na webu - Tipovačka

query2.png
30.12. 2011 Tipovačka - probíhá hlavně na Fanouškovské stránce Facebook - SPITE.cz (official). O čem je, jak probíhá a vše kolem této soutěže najdete v pokračování tohoto článku.


» Číst celý článek  |  Komentář  |  TOP
Poznámka: Soutěž bude probíhat celý první měsíc v roce 2012 - tedy Leden. Pokud uvidíme alepsoň menší úspěch, hra bude pokračovat dále i s dárky za Vámi uhodnuté TIPY!
» O co vlastně jde: Protože hodně lidí píše, nebo psalo i z vlastní zkušenosti, že na Facebooku(R) je nuda, tak jsme zkusili založit tuto tipovací soutěž. Každý den přidáme jeden obrázek a vy můžete tipovat o jakou jde. Přidat můžeme jak obrázky z her, které vyšly, z her které přijdou. Objevit se můžou i několikrát ze stejné. 


» Jak soutěžit: Všechny screeny ze soutěže jako první uplodujeme na Facebook. Tam tipujete a poté jsou výsledky z tipování uveřejněny zde na webu. My přídáme obrázek a tím hned začíná soutěž.


» Jak zjistíte, že byl přidán obrázek: Stačí se pouze přidat do naší Facebook Fan stránky. Pokud nás nechcete hledat, můžete kliknout zde nebo na horní straně webu na To se mi líbí. Výsledky ze starších obrázků a tipování najdete na této stránce nebo v pravo na webu máte odkaz. 


» Co máte z toho, že uhodnete: Prozatím nic, jde jen o zabavení se a zahnat nudu. Pokud uvidíme velký zájem o tipování, budeme přidávat i dva denně. Později se budete moci přihlásit do soutěže a Váš nick bude vypsán mezi soutěžící. Pokud uhodnete, bude Váš hlas zapsán do seznamu. Po nějakém počtu uhodnutí budete odměněni. Jak, to se uvidí podle úspěchu soutěže.
111.png

Budete soutěžit v naší - TIPOVAČCE ?

Ano (19 | 54%)
Možná (7 | 20%)
Ne (9 | 26%)
facebook.png
- Máte ještě nejaké dotazy? Zeptejte se na cokoliv v komentářích.
30.12.2011 11:13:56
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one