Nové obrázky z They Shall Not Pass DLC pro Battlefield 1

BF1.png
Minulý víkend jsme se poohlédli nad připravovaným DLC They Shall Not Pass pro Battlefield 1, které vyjde až v Březnu. Vidět jsme mohli jediný obrázek, který jasně prozradil, že do hry se připravuje Francouzská armáda. Dnes tu máme nové obrázky, ty ukazují Verdun.
They Shall Not Pass si pro nás připraví několik nových zbraní, map nebo vehiclů, nebude však chybět ani Francouzská armáda, která se první světové války zúčastnila ve velkém. Vlastně se ve Francii odehrála jedna z největších bitev první světové války, stalo se tak ve Verdunu, kdy v roce 1916 zaútočila Německá armáda. Tato obrovská bitva si vyžádala přibližně 1.4 milióny mrtvol. Podle propočtů bylo na obou stranách 700K obětí. 

A právě do této bitvy u Verdunu nás zavede nové DLC pro #Battlefield 1, které vyjde už v Březnu 2017. Níže můžete vidět dnes nové obrázky z nových map. Nečekejte žádnou krásu, mapy budou hořet, všude bude bláto a naprosto rozsekané budovy. Během bojů spadlo přibližně 40 miliónů dělostřeleckých výbušnin, co způsobily, to už si otestujete sami.

EA brzy DLC představí detailně.
1.jpg
3.jpg
4.jpg
2.jpg19.12.2016 18:56:26
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one