Nintendo údajně pracuje na mobilní hře Legend of Zelda

Zelda.png
Zatím nejlépe hodnocená hra letošního roku, The Legend of Zelda: Breath of the Wild možná dostane svou mobilní adaptaci, hovoří o tom důvěryhodný zdroj v podobě Wall Street. Hru by se nastarost mělo dostat studio DeNa, které tvoří většinu her pro Nintendo.
Prozatím poslední díl série Zelda s dílem #The Legend of Zelda: Breath of the Wild je venku 2 měsíce, jde o zatím nejlépe hodnocenou hru roku 2017 s hodnocením 9.5 / 10 a to oprávněně. Jedinou škodou snad je exkluzivita Nintenda Wii U a Switche (když nepočítáme moderský port na PC). 

Zklámání ale můžeme hodit stranou, většina z nás má již chytrý a dobrý telefon, na který údajně studio DeNa připravuje mobilní verzi The Legend of Zelda. V přípravách je hned spousty dalších her a tak se vývoj může lehce protáhnout, každopádně by jsme se hry měli dočkat ještě letos, tvrdí noviny Wall Street Journal. Otázkou nyní zní, jak Nintendo pojme prodej, zda-li zkusí jednorázovou platbu nebo free-to-play verzi, vzhledem ale k Nintendu to vypadá na jednorázovku.15.05.2017 11:52:55
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one