NÁVOD: Jak si zdarma aktivovat Twitch Prime

Twitch Prime.png
V polovině minulého roku Amazon oznámil premiovou službu Twitch Prime, která umožní aktivním lidem využívat Twitch.tv s bonusy, jako jsou hry zdarma, zrušení reklam nebo zajímavých a exkluzivních věcí do her, jako třeba Playerunknown's Battlegrounds.
Pokud Vás zaujala služba Twitch Prime, s kterou získáte hned několik bonusů, ale nechtěli jste za službu platit, tak nevadí, Amazon právě spustil Trial, díky kterému si Prime můžete vyzkoušet zcela zdarma po dobu 7 dní, pak už Vás služba vyjde na přibližně 3€ měsíčně. A s právě probíhajícím trialem Twitche začala akce, díky které dostanete bonusové oblečení do #Playerunknown's Battlegrounds

Aktivovat si Prime asi nebude tak těžké, jak si myslíte, jenže, Prime není v České Republice a Slovensku podporován a akce na PUBG také nebude věčně, tak jak se sakra k věcem dostat? Máme pro Vás postup, díky kterému si Prime aktivujete i v Čechách, vezmete si bonusové oblečení a ještě nepřijdete o ani korunu + následně službu zrušíte.
Tento postup je zcela legální a to i přesto, že použijeme adresu společnosti Blizzard. Adresa je zcela pouze "Doručující" pro poštu, nikoliv adresu, kde máte trvalé bydliště. 
Jděte na stránky Twitch Prime, kde kliknete na 7 denní trial. Tam vyplníte svou vlastní kreditní kartu a to i přesto, že jde o Free Trial. Amazon Vám strhne přibližně 1€, to jen pro to, aby si ověřil, zda nejde o fakeově vygenerovanou kartu, ale opravdu Vaší. Pokračujte dále a vyplňte adresu. Zde už si vše vypíšeme detailněji.
 
  • Jméno: Vaše vlastní
  • Ulice: 16215 Alton Pkwy
  • Město: Irvine
  • Stát: CA
  • ZIP-Code: 92618
  • Telefonní číslo: +19499551380
 
Pak už jen pokračujete, a pokračujete. Až si vše aktivujete, zadáte korunku na Twitchi a přidáte si například věci níže.
witch.jpg09.06.2017 14:50:48
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one