NÁVOD: Jak nahrávat videa ze hry

Fraps how record movie.png
21.11 2011 Určitě se najdou tací, kteří si chtěli někdy natočit vlastní video ze své oblíbené hry. My jsme sepsali detailný postup s velmi jednoduchým prográmkem, který Vám umožní natáčet přímo Vás ve hře a rovnou ukládá do PC i ve FULL HD.

» Číst celý článek  |  Komentář
Vítám Vás u dalšího návodu, tentokrát pro lidi, kteří chtějí mít vlastní video ze hry. Sepsali jsme asi nejjednodušší návodu, který může být.

Doporučuji postupovat přesně podle návodu a nepřeskakujte kroky, můžeme se tak vyhnout problémy, který bude zde napsaný.
1 krok
Stažení souboru + instalace
» Stáhnout (00 MB)

2 krok
Práce s programem
» Jmenuje se FRAPS a ovládání je velmi jednoduché. Ikonku má monitor PC a najdete jej otevřený vedle hodin jako ikonka upozornení. (windows). Otevřete jej.

3 krok
Jak vše správně nastavit
» Pokud máte otevřený program FRAPS, máte tam možnosti v modré tabulce. General, FPS, Movies a Screenshots. To jsou sekce, díky kterým budeme mít video nebo fotky. General je ukázka registrace a můžete si tam nastavit zda chcete aby se program otvíral při zapnutí PC nebo ne.

FPS - počet snímků za sekundu
» Čím lepší máte FPS, tím se Vám bude hrát lépe a bude hra plynulejší. FPS Vám bude program ukazovat přímo ve hře žlutými písmeny.

Movies - nastavení pro videa
» Movies v překladu filmy/videa je právě sekce, kterou mi budeme potřebovat pro nahrání videa. Jako první tam můžeme vidět C:\Fraps - to je uložení Vašeho programu, doporučuji nechat tak jak je. Dále tam máme zeleným písmem - Video Capture Hotkey. Tam si nastavíte, jakým písmenem budete nahrávání ve hře spouštět. Dále co nás zajímá je, seznam s číslicemi FPS. Vždy doporučuji dát co nejvyšší.

Screenshots - nastavení pro focení
» FRAPS také nabízí možnost svreenování přes program do více formátů. V pravo si můžete nastavit až 4 různé formáty. Doporučuji PNG. Neztrací kvalitu a obrázek zůstane uložený takový, jaký jste jej vyfotili.

4 krok
Ukládání videí a obrázků
» Vše se Vám officiálně ukládá do (Můj počítač/C:/Fraps... to je hlavní cesta, tu si však můžete změnit podle kroku 3

Pomohl Vám návod?

Ano (9 | 43%)
Ne (12 | 57%)
21.11.2011 16:57:44
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one