NÁVOD: Jak dostat Pokémon GO do iOS a Android mobilů

Pokémon Go.png
Obrovské hype okolo mobilní hry Pokémon GO je v plném proudu, země, kde hra ještě oficiálně nevyšla shánějí neustále nové a nové návody, jak sakra dostat tuhle hru do mého mobilu!? My Vám poradíme a to i díky naší skvělé komunitě. Nyní návod pro iOS, tedy Apple telefony.
Mobilní hra #Pokémon GO zatím vyšla pouze v Americe, Austrálii a Novém Zélandu. Hrát ji chce ale logicky i zbytek světa. Na neštěstí Nintendo dnes prozradilo, že na globální vydání si budeme muset ještě nějaký ten měsíc počkat, prý déle, než se vůbec čekalo.

A tak nám, zbytku světa nezbývá nic jiného, než hledat návody. A nám se díky naší skvělé SPITE.cz komunitě podařilo dát jeden dohromady, jak pro iOS, tak Android.
iOS
Android
Jděte na tuto stránku »

Odklikněte reklamu a dejte download (110 MB)

Minimální OS: iOS 8.0

Po stažení klikněte na Instalovat, hra se Vám klasicky nainstaluje do iPhonu. Po úspěšném nainstalování jděte do Nastavení / Obecné / Správa zařízení / YTJC / Pokémon GO - zaklikněte důvěřovat, uložte. Spusťte hru, přihlašte se na svůj Google účet, vytvořte postavu a hurá do chytání příšerek.
Jděte na tuto stránku »

Klikněte na DOWNLOAD APK (58 MB)

Minimální OS: Android 4.4

Po stažení souborů už klasicky překopírujte soubory stejně, jako v případě crackování PC her. Pak už stejně jako v případě iOS, přihlašte se na svůj Google účet, vytvořte postavu a s chutí na Pokémony.
  11.07.2016 12:28:09
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one