Na kolik vyjde ochrana DENUVO herní společnosti?

Denuvo.png
Napadlo Vás někdy, kolik asi musí zaplatit například Ubisoft, EA, Microsoft, Avalanche, Bethesda nebo Konami za využívání proti-pirátské ochrany DENUVO? My jsme tuhle informaci sháneli už dlouho, teď se k nám dostala díky jednomu z Vás. Máme všechny dostatečně informace, čtěte dále.
Už od začátku, co se vůbec #Denuvo začalo poskytovat herním vývojářům, nás tahle informace hodně zajímala. Kolik pak asi musí vývojáři zaplatit za proti-pirátskou ochranu Denuvo? Sankce je rozdělena do několika skupin. Pokud jde o velkou AAA hru od velkého studia a přepokládá se, že se dané hry prodá více jak 500.000 kusů, stojí ochrana 100.000€ (2.6 miliónu Kč), což pro takové studia jako je Ubisoft, EA či Microsoft není žádný problém.

Do druhé skupiny se řadí hry, které by mohly potenciálně prodat více jak 250.000 kusů, Ti zaplatí 50.000€ (1.3 miliónu Kč). Nezapomíná se však také na stále populárnější Indie vývojáře, kteří za poslední roky vydali spousty parádních her. Například takový No Man's Sky či Inside využívají ochrany Denuvo. Zaplatí tak za ochranu 10.000$ (270.000 Kč). 

Není tedy vůbec divu, že se Denuvo objevuje stále častěji, například v roce 2015 ji využívalo jen maličko her a ještě byly později prolomeny. To už se nedá říct o letošních hrách, Denuvo stále drží. I když se nyní objevila zpráva, že Rise of the Tomb Raider byl hacknutý a Denuvo prolomené. Uvidíme co z toho bude.

Velký seznam her s ochranou denuvo najdete zde »08.07.2016 22:29:06
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one