Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

Minecraft u konce? Jak to bude dále?

minecraft.png
8.11. 2011  Výrobce hry Minecraft ohlásil na svém Twitteru, že hra je u konce. Ale nemusíte být zaskočeni. Končí pouze BETA verze. Již brzy se dočkáme dalšího vydání. Jak je na tom Minecraft za posledních 10 měsíců? Čtěte dále...

Minecraft, hra, která na první dojem vypadá příšerně, je doopravdy jednou z právě nejhranějších her vůbec. Výrobce této kostičkové hry zveřejnil některé údaje o tom, jak se Minecraftu dařilo v posledních 10. měsících.

Za poslední takřka rok se registrovalo neuvěřitelných 16 milionu uživatelů. Za tu dobu se stačilo prodat více jak 4 miliony kopií PC verze

Minecraft však jde hrát i zdarma. A to legálně přímo od výrobce hry. Samozřejmě registrovaní uživatelé, kteří mají VIP, nebo koupenou verzi mají o velké množství funkcí více. Což můžeme doporučit, pokud se na tuto hru chystáte.
mc.png
Ted už ale k tomu hlavnímu. Minecraft za nedlouho končí jako BETA verze, kterou jste mohli stahovat zde. Ehm, ještě musím připomenout, Minecraft se dostala až na 5 místo mezi nejstahovanějšími hrami. A to je konkurovali všechny hry od roky 2007 až 2011. Ted už ale zpět.

Vývojář sdílel na svém Twitter účtu zprávu o tom, že přístí týden, tedy 14.11. - 21.11. bude BETA zastavena a vyjde nová verze - Minecraft 1.0. Ta samozřejmě bude také zdarma a ke stažení zde u nás. 

Jedna ještě důležitá zpráva pro lidi, kteří používají XBOX 360. Na začátku roku 2012 by měla, není to však jisté vyjít verze i pro XBOX konzole.

Hrajete Minecraft ?

Ano (100 | 83%)
Ne (20 | 17%)
09.11.2011 23:14:05
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one