Microsoftu uniká spousta tajných informací ohledně Xbox One a her

xo.png
Již včera jsem Vás informovali, že Microsoftu uniklo několik informací. Do dnešního dne jich ale opět několik přibylo. Microsoft už hledá viníka a chce jej žalovat, na server Neograf.com se totiž dostaly informace, které neměly být ještě měsíce venku, podívejte se na to, všechno máme.
Microsoftu už druhý den unikají tajné informace o #Xbox One a jeho hrách na Xbox One. Bojují proti sdílení těchto informací a my jsme samozřejmě tak hodní, že Vám je ještě kompletně přepošleme, ať to ví pěkně každý.

Někdo z firmy MS hold chtěl asi potěšit hráče a do světa poslal tajné informace, my Vám je samozřejmě v detailu přiblížíme.
Halo 2: Anniversary:
Tato informace unikla již včera, když neznámý uživatel serveru NeoGraf.com oznámil do diskuze, že Microsoft plánuje port této hry pro Xbox One, nikdo to moc nebral asi vážně, ovšem až do chvíle, co jeho jméno posílalo další informace. Halo 2 pro Xbox One by podle jeho informací mělo vyjít koncem roku 2014, koupením druhého dílu by jste měli získat vstup do BETA verze Halo 5, čtěte dále.


Halo 5:
Jelikož jeho BETA začne někdy koncem roku 2014 nebo začátkem roku 2015, odhaduje se jeho vydání na začátek až jaro 2015 tradičně pro Xbox One.


Crackdown 3:
Microsoft na svém vystoupení oznámil akční hru Crackdown 3, ovšem ohledně vydání se zatím nevědělo absolutně nic, nic až do doby, co se do toho pustil opět tajný zdroj, který píše, že Crackdown 3 vyjde začátkem až polovinou roku 2016.


Quatum Break a Sunset Overdrive:
Filmová akční hra Quantum Break, na kterou Microsoft hodně vsází a animovaná parádní hra Sunset Overdrive podle jeho informací vyjdou na podzim 2014, mluví o říjnu až listopadu.


Fable: Legends:
Oznámen byl také další díl do série Fable, ten by měl vyjít v létě 2015 pouze pro Xbox One, PC verze možná někdy.


Forza Horizon 2: 
I starší Forza by měla být přeportována na nový Xbox One, její vydání se plánuje na podzim 2014, běžet by měla na 1080p při 60. snímcích.


Xbox One v bílé barvě:
O tom už jsme Vás také několikrát informovali. Nejdřívě se bílý Xbox One prodával pouze za více než 200.000 Kč (peníze šly na charitu) nebo jste bílý Xbox One mohli získat tím, že by jste pracovali pro Microsoft. Tajné informace ale prozradily, že bílý Xbox One se prodávat začne za stejnou cenu jako černý - prodávat by se měl začít někdy koncem roku 2014.


Xbox One 1 TB HDD: Limited Edition:
Limitovaná edice Xbox One vyjde v listopadu, jeho HDD bude navýšen o krásných 500 GB. Jen pro upřesnění, klasická verze Xbox One má svůj HDD na 500 GB.


Project Nagano:
Microsoft by podle informací měl pracovat na nové hře nesoucí jméno (možná jen kódové označení) Project Nagano, o co půjde je zatím ve hvězdách, pokud by Vás něco napadlo, šup stim do komentáře níže. Pracovat by na tom mělo studio Platinum Games. Datum vydání se zatím plánuje na Březen 2016.


Xbox One: Titanfall Bundle:
Zatím poslední zpráva od velmi dlvěryhodného zdroje uvádí, že by se hráči od března 2014 mohli stát majiteli některé z Bundle edice Titanfall pro Xbox One. Tohle ale nebude jen Xbox One zabalený společně s hrou, půjde o kompletní polepení kozole a to včetně ovladače, podívat se můžete níže. Titanfall vychází 13.3. 2014.
titanfall bundle xbox one.jpg
31.01.2014 12:49:51
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one