TRENDY  Marvel's Avengers Crysis Far Cry 6 VALVE MAFIA (Remake) - Dabéři
MAFIA.png

Microsoft vlastní program, který sám vytvoří remasterované textury ve hře

Microsoft.jpg
Článek  Čtvrtek - 13.2. 2020
Že jsou remastery starších her populární a herní společnosti je vydávají stále častěji není tajemstvím. Hráči zkrátka milují staré old-schoolové hry, v moderní grafice s vylepšenými efekty a texturami ve vysokém rozlišení, většinou až ve 4K. 

Vytvoření takového remasteru ale není žádná legrace. Zabere spousty času a stojí nemalé peníze. Čím větší hra, tím více práce, každou texturu ve hře totiž musejí vývojáři překreslit do vysokého rozlišení, což je v případě her starších 20 a více let opravdu náročné. 

A pak je tu Microsoft, který by díky novému programu mohl v budoucnu přinášet remastery o hodně pohodlněji a rychleji, než konkurenční studia, kterým taková práce zabere i roky! Microsoft už nějakou dobu vlastní chytrý prográmek, který dokáže jednoduše "renderovat" textury v realném čase, tzn. klidně během hraní. Jaké to má výhody? Obrovské, Microsoft vydá hru ve starém provedení o velikosti pár GB s přidaným programem, který nám během hraní upravuje textury do vysokého rozlišení, podle Microsoftu je v plánu podpora až 8K! Kdy Microsoft program přidá poprvé do hry není jasné.

Na pár vylepšení se můžete podívat níže.
Před
Po
3.jpg
4.jpg
1.jpg
2.jpg
13.02.2020 19:28:07
Administrator
GoT ad.png
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one