Máme nové informace o nových Need for Speed: Edge + videa

Need for Speed Edge.png
Před několika týdny jsme Vám představovali nové arkádové závody Need for Speed: Edge, které by měly nahradit již ukončené závody Need for Speed: World. Pracuje na nich studio Nixon, kteří hru dnes oficiálně představili a ukázali několik gameplay záběrů.
Nové free-to-play závody Need for Speed: Edge nás zavedou do městečka Redview a okolí. Hra se inspiruje již dříve vydanými závody NFS: The Run nebo Rivals. Oproti nejnovějším Need for Speed (2015) se budou odehrávat pouze ve dne. 

Co od hry nečekat, určitě destrukci automobilů a velké škálu vizuálního tunění. Upravovat auto jinak samozřejmě půjde, budou to ale základní úpravy, jako kole, výfuky a podobně. Upravit půjde také převedovka nebo motory. To vše na dnes již celkem povedeném #Frostbite 3 enginu.

Hra je zatím v beta verzi a bohužel pouze pro Asii. O severní americe nebo evropě se zatím nemluvilo. Níže už můžete vidět oficiální trailer a dvě videa natočená z veletrhu, kde Nexon hru oznámili, uvidíte tam i několik zajímavých gameplay záběrů.13.11.2015 22:54:50
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one