Mafia 3 nabídne DLC jak zdarma, tak placené + nové screeny

MAFIA 3.png
Tvůrci se opět rozpovídali o připravovaé Mafia 3, která dorazí už 7.10. 2016. Po svém vydání nabídne několik DLC, některá budou placená, další zase zdarma. V článku už trochu detailněji. K novému infu jsme dostali také sadu nových screenshotů, ty ukazují možnosti převlékání.
Ani česko americká #Mafia 3 nebude vyjímkou a dostane hned několik DLC. Naštěstí se ale některých dočkáme aniž by jsme museli zaplatit. Vyjdou však i placená DLC. Zatím co obsah zdarma nabídne například nové obleky pro hlavní postavu, možnosti úprav aut a další, tak placené budou 3 příběhové DLC, které budou oddělené od hlavního příběhu, nebude tak nutné zakoupit si je, aby jsme zjistili, jak vše dopadne.

Níže už můžete vidět nové screeny, které poukazují právě na obsah zdarma, vojenský oblek, oblek do společnosti nebo různé skiny pro zbraně. Nechybí ani možnosti úprav aut. Ten ale nebude nějak extra bohatý, auto půjde například přestříkat, dát jiná kola a další menší věci pro lepší vzhled. Vylepšit však půjde i výkon auta.
2.jpg
130088.png
3.jpg
1.jpg
5.jpg
  
Placená DLC vyjdou až po několika týdnech od vydání hry. Celkově budou tři, nabídnou rozšiřování mapy, hodně nového obsahu. Děj v DLC by neměl nějak extra zasahovat do hlavního příběhu, není tak potřeba si za každou cenu pořízovat i dodatečné balíčky.

Stones Unturned
2dlc.jpg
V balíčku Stones Unturned se podíváme do Vietnamských džunglí, tam společně s agentem Johnem Donovanem budem řešit pomstu. 
Sign of the Times
1dlc.jpg
   
Faster, Baby!
3dlc.jpg
I zde se Lincoln spojí s novým kolegou, zde ale zasedneme do sporťáků, které nás zavedou až na pokraj města. Cílem bude zlikvidovat šerifa.
  04.09.2016 17:36:14
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one