Je tohle první zmíňka o Grand Theft Auto: VI?

GTA VI.jpg
Že je pro Rockstar Games prioritním titulem westernová akce Red Dead: Redemption 2 je jisté, jisté však i je, že se pracuje na pokračování legendární série Grand Theft Auto, které se prodává takřka samo a tady se zaspat nesmí. Prozradil snad jeden z herců pokročilý vývoj?
Věřím, že nejsem jediný, kdo si myslí, že série Grand Theft Auto je nesmrtelná a bude tu s námi snad už navždy, vždyť každý díl láme rekordy a prodává se prakticky sám, jako například #GTA V, které se zaplatilo za pouhých 24 hodin prodeje. 

To je teď vedlejší, co je však jisté, v dílnách Rockstar Games se tvoří nejen westernovka #Red Dead: Redemption 2, ale také pokračování gigantické série Grand Theft Auto. Vývoj však ještě nebyl oficiálně potvrzen. Na jednom z osobních profilů herce a kaskedéra Tima Neffa se objevily záznamy o jeho posledních prací, objevilo se tam například Redemption 2 i Grand Theft Auto: VI, jde o chybu nebo prozrazení pokročilého vývoje? V profilu totiž udává, že již točil animace pro GTA 6, což znamená, že vývoj je již celkem daleko.

Níže důkazy.
hs.png27.07.2017 20:29:02
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one