Jaký je rozdíl mezi klasickým balením, season passem, ultimate edicí a deluxe edicí Star Wars: Battlefront?

swb.png
EA společně s DICE toho ohledně Star Wars: Battlefront nabídli opravdu hodně. V dnešním článku se podíváme na obsah a cenu, kterou obsahuje standartní balení, deluxe edition, ultimate edition nebo právě oznámený season pass.
Rozdíl se samozřejmě rozdělený také cenově. Nejlevnější je season pass, který nám mimochodem přijde jako dostačující. Druhou nejlevnější variantou je standartní edice, hned po ní deluxe a pak ultimate. Níže si povíme, co jaká edice obsahuje a kolik Vás vyjde v oficiálním obchodě Originu
standart.jpg
Standart Edition (59€)

Jedná se o klasickou verzi, kterou můžete hrát například nyní v beta verzi, samozřejmě s osekaným obsahem. Tato verze nabídne navíc pouze mapu Battle of Jakku. 
deluxe.jpg
Deluxe Edition (69€)

Delux edice nabídne už mnohem více, stojí o 10€ víc, než standartní. Navíc dostanete zbraň DL-44 Blaster, Ion Grenade, Ion Torpedo, Ion Shock a Victory (exclusive emote). 
season pass.jpg
Season Pass (49€)

Season pass nabídne klasicky, stejně jako u jiných her, zdarma přístup ke všem placeným DLC, které EA plánuje vydat (jak divné, co?). A ještě je dostanete s 14 denním předběžným přístupem.
ultimate.jpg
Ultimate Edition (119€)

Ultimátní edice nabídne vše co obsahují předešlé edice. Dostanete tedy zdarma všechna DLC s předběžným přístupem, dostanete mapu Battle of Jakku a vše, co jsme vypsali z deluxe edice. 
 12.10.2015 21:48:51
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one