Jak si vedou "konkurenti" GTA V se svými připravovanými tituly Identity a AQP City?

aqp city.jpg
Již před několika měsíci jsme Vás informovali o možných "konkurentech", kteří chtějí postavit stejnou nebo podobnou hru jakou je Grand Theft Auto: V. Jednou z nich je Identity, druhou AQP City, jak si tyto indie tituly vedou? Pojďme se podívat na nové informace a nějaké ty aktulizované obrázky.
Obě hry se před více než půlrokem objevily na KickStarteru, kde sháněly peníze pro vývoj svých titulů. Ovšem konkurovat gigantickýmu Grand Theft Auto: V je dost obtížné, jak se to daří těmto indie tvůrcům? Větším z těchto her pro konkurenci je asi AQP City, který si přímo z GTA V bere inspirace. Pojďme se tedy podívat jako první na něj.


AQP City

AQP City jak již víme z minulého článku poběží na #Unreal Engine 4. Pokusí se o krásný svět s mnoha možnostmi, poslední obrázky vypadaly více než dobře, zkrátka se z #AQP City stala trošku očekávanější indie hra, ovšem až do příchodu prvního gameplay videa, které vypadalo strašně, animace naprosto nereálné - až velmi amatérské. Snad na tom tvůrci trochu zapracovali a pokud jste na KickStarteru přispěli trocha penězi, můžete být vybráni do testování v uzavřené BETA verzi.

Teď ale vývojáři přišli s novým videem, který už svět v AQP City ukazuje mnohem lepším, než tomu bylo minule. Podívejte na nejnovější gameplay záběry pod obrázkem. Datum vydání se plánuje pro PC a možná PS4 a XONE někdy během roku 2016.
6.jpg
1.jpg
7.jpg
3.jpg
5.jpg
4.jpg
2.jpg
3.png
  
Identity

O #Identity toho tolik nevíme, jedná se o MMORPG v otevřeném světě samozřejmě a také využije technologie #Unreal Engine 4. Vzhledově i fyzicky vypadá mnohem lépe než výše zmiňovaný AQP City, který se ale zaměří asi především na singleplayer. V tomto případě se nejspíše bude opravdu jednat o přímo multiplayerové hraní. Vidět už jsme mohli také oficiální, ale ne finální mapu světa, kterou můžete vidět níže.

I u této hry se plánuje spuštění BETA verze, o které Vás samozřejmě budeme informovat. A pokud jste neviděli zatím jediné gameplay záběry, můžete to udělat hned, ty jsme Vám přinesli už před půl rokem. Plánovaný datum vydání i také někdy v průběhu roku 2016 na PC a Mac. Níže ještě nejnovější obrázky ze hry.
11018853_394311417397588_3894720329683652375_o.jpg
1.jpg
2.jpg06.04.2015 01:59:20
Administrator
1
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one