Jak je to s češtinou pro Grand Theft Auto: V

grand theft auto v.png
O kolo češtiny se poslední týdny šíří velmi zajímavé věci. Jednou tvůrci hlásí, že bude k dispozici po vydání uplně všem, po druhé čteme, že pokud nezaplatíte, nebudete ji mít, potom se autoři vyhrožují, že pokud bude ke stažení, nedokončí jí a teď je všechno asi zase jinak. 
Čeština je hotová z 95%, právě probíhá BETA verze, která je již na internetu ke stažení. Podle oficiálních zdrojů od autorů by již mělo být to hlavní přeložené, takže je možné, že si někteří nedodělků (překlepy atd) nevšimnou. Tvůrci češtiny vyhrožují českému a slovenskému internetu "Pokud bude čeština volně ke stažení, nedokončíme ji" .. je to samozřejmě velmi neprofesionální přístup, jelikož na češtině vybrali už více než 70.000 KČ.

Takže to znamená, zaplať tvůrcům a čeština je tvoje = LOL. 

Čeština v BETA verzi je v tyto chvíle již volně ke stažení, má přibližně 28 MB a její ovládání je velmi jednoduché, čeština se dostala samozřejmě i k nám do redakce, kde jsme ji vyzkoušeli a funguje perfektně. Nyní už jen váháme, zda je nedát k nám na server pro všechny, protože chování autorů je opravdu směšné.

Chcete češtinu ke stažení? Pokud ano a v anketě bude více jak 500 ANO, uploadnem Vám ji.

ANO (529 | 100%)17.05.2015 13:04:37
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one