INFO: Zajímají Vás hry, které vyjdou v roce 2013? My máme seznam.

mix_of_games_characters_by_gaterplus-d3ig3ku.png
Od poloviny roku se dozvídáme, jaké hry přijdou další rok, tentokrát je to rok 2013. Již nyní víme, že TOP her vyjde ranec a bude o dost lepší, než ten letošní. Byly oznámeny desítky her, například? Grand Theft Auto V, Crysis 3 nebo Tomb Raider.


Protože již bylo oznámeno několik TOP titulů na další rok, donutilo nás Vám dát o nich vědět. Samozřejmě nejspíše víte, že vyjde další díl GTA, Crysis, Tomb Raider. Věděli jste ale, že má vyjít Star Wars 1313, Metal Gear Solid konečně na PC a nebo taky Dead Island a jeho druhý díl?

Od poloviny roku 2012 se Vám snažíme seznam her 2013 aktualizovat každý týden a zatím se nám to daří, vždy seznam obohatí nějaká hra. Všimli jsme si, že dost lidí nám píše například, kdy má vyjít Assassin nebo kdy vyjde GTA V atd atd. Proto Vám tímto článkem chceme říci, že seznam her, které prozatím byly zveřejněny již máme. 

Do Katalogu her se dostanete jednoduše, v pravém panelu máte logo (Kalendáře), vedle něj jsou hry, které právě vycházejí, neboli spíše vyšly a jsou k dispozici na SPITE.cz. Po kliknutí ale na Kalendář se přemístíte do katalogu, kde již máte na hlavní straně měsíc Leden, pod měsícem Leden jsou hry, které JSOU oznámeny pro rok 2013, ale nemají přesný datum vydání, tedy měsíc a den. U některých se ví pouze měsíc, nebo quartal.


Jelikož je naše stránka stále ve fázy BETA, odkazy u her, tedy v katalogu nemusejí fungovat správě, na chybě pracujeme, děkujeme za pochopení.
04.11.2012 18:00:50
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one