Hunt: Showdown bude další free-to-play hrou Cryteku

Hunt Showdown.jpg
Minulý měsíc Crytek po velkých změnách v útrobách společnosti oznámil akční hru Hunt: Showdown, která pravděpodobně nahradí dříve oznámenou hru Hunt: Horrors of the Gilded Age, která je již pravděpodobně mrtvá. Teď se podařilo zjistit, že i Showdown bude free-to-play hrou.
Crytek měl v poslední době velké finanční problémy, hry se tak dobře neprodávaly a další připravované šly do koše. Zrušilo se hned několik studií a podle oficiální zprávy se měl Crytek opět zaměřit především na AAA tituly, jako byl například Crysis. Chvíli na to byla oznámena očividně akční hra #Hunt: Showdown, o které doposud nic nevíme, ukázali nám pouze trailer stím, že by mělo jít o kooperaci. Teď se podařilo zjistit, že půjde opět o free-to-play hru stejně, jako v jeho prvním případě, #Hunt: Horrors of the Gilded Age.

Zdá se, že se Crytek nepoučil a opět plánuje něco, co je poslední roky potápělo. Uvidíme, jak si stímto poradí a zda-li to společnost alespoň trochu zachrání. Více by jsme se měli dozvědět už na E3 2017, která začíná za pár dní, tam by ji Crytek měl plně představit.04.06.2017 11:32:50
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one