Hrajte zdarma The Division, Trials Fusion, STEEP nebo Gears of War 4

The Division.png
Zdá se, že o víkendu bude co hrát, Ubisoft spustil hned tři triálové hry a Microsoft jednu - Gears of War 4. Všechny zmiňované jsou zdarma až do pondělního rána. Zatím co hry od Ubisoftu můžete hrát bez obav celý víkend, Gear of War 4 je v trialové verzi, co nabízí, v článku.
Že nemáte co hrát? To těžko, těhle pár dní bude dost kvalitních, zatím co Overkill's studio nabízí zcela zdarma PayDay 2, které pokud si stihnete přidat do knihovny, zůstane Vám už napořád zdarma. Každopádně si musíte pospíšit, kopii získá pouze prvních 5 miliónů zájemců. 

To už ale víme, informovali jsme Vás o tom dnes dopoledne. Teď se zaměříme na další akci, tentokrát od Ubisoftu, který nabízí po celý víkend zdarma #The Division, #STEEP nebo závodní hru #Trial Fusion. Zdarma můžete hrát bez omezení a všechen Váš postup bude uložen na Vašich účtech. 

Co se týče akčního Gears of War 4, tady už omezení bude, Microsoft hru vydá jako trial, k dispozici tak bude pouze 1. akt v singleplayerové části a módy Versus a Horda. Výhodou Gearsu je, že nejde o víkendovou akci, potrvá celý dlouhý týden



09.06.2017 19:02:38
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlist



Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one