Hráč v Číně žije už 6 let v internetové kavárně a neustále hraje hry

hrac.png
Hráč, který je v kavárně doslova jako doma. V jeho 17. letech se odstěhoval od rodičů a nejvíce ho braly hry, kde se dají vydělávat realné peníze. Dnes se tím živí a kavárnu opustí jen tehdy, když jde do sprchy nebo na záchod. Čtěte více.


Li Mengovi je 23 let a už 6 let bydlí v internetové kavárně. Bydlí je myšleno se svým všudy. Přes den se u stolku vyspí, v noci hraje. Vydělává na online hrách jako je například Diablo 3. Nasbírá věci, které za celou noc našel a prodá je v aukci, kde si je koupí další hráči za realné peníze.

Opouští kavárnu jen tehdy, když potřebuje na záchod nebo do sprchy. Hráčovi vlastně nic nechybí. Měsíčně ho počítač v kavárně vyjde na přibližně 2.000 Kč, díky hrám si ale vydělá něco kolem 6.000 Kč. 

Lidé, kteří kavárnu navštěvují také říkají, že sním nejsou žádné problémy a to doslova, neřekne nikomu ani slovo. Lidé kolem ho slyší, jen když má problém s počítačem a potřebuje něco od techniků. Co na to jeho rodiče? Táta je na zhroucení, chce aby si syn vydělával tak jako ostatní a bral počítač jen jako zábavu. Otec si dokonce najal hráče, kterým zaplatil, aby mu ve hře zabili postavu a on nemohl hrát dál, bohužel marně, neměli jedinou šanci proti profesionálovi z Changchunu.
.
hrac2.png
Ilustrační foto
03.04.2013 17:16:38
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one