H1Z1 je Pay-To-Win, hráči nadávají, Sony vrací peníze!

h1z1.png
Když povíme H1Z1, určitě víte o co jde, survival hra v otevřeném světě plného zombie, vlastně to vypadá jako DAYZ, jen Free-to-play. 15.1. 2015 mělo H1Z1 svou premiéru v Early Access verze a jak dopadla? To snad radši nechcete ani vědět, Sony ve velkém vrací peníze.
Sony naslibovali hory doly, především to, že ve hře neuvidíte PAY TO WIN, ehm, už první verze Early Access tak bohužel vypadá, a vlastně ne, že tak vypadá, ona tím opravdu je. Proč? Například zakoupení balíčku Air Drop, zaplatíte částku realnými penězi a letadlo Vám do několika minut shodí velkou skřín´, ve které jsou náhodné věci, dle slov Sony to znělo asi tahle .. "v bednách nebudou zbraně". 

První lets player, který si Air Drop zavolal měl v bedně pistol, včetně nábojů. To ale není zdaleka vše, H1Z1 zkrátka nefunguje a jestli jste nadávali na chudé DAYZ, kterým ze začátku opravdu bylo, tak na H1Z1 uplně radši zapomeňte, hra se chová jako alpha verze nějaké 0.5 alpha verze. Každý druhý zombík stojí a jen kouká, když náááhodou ulovíte zvíře, nejde žádným způsobem opracovávat. 

A tak se hráči čílí a Sony musí vracet peníze, protože P2W hry zkrátka nikdo nechce. Níže už video, které zachycuje zmiňovaný Air Drop.
H1Z1 je v Early Access, vychází v průběhu roku 2015
18.01.2015 19:43:21
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one