Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

GTA: Vice City RAGE - BETA (Stahujte)

1.png
23.2. 2012 - Před pár měsíci nás server GTA-V.cz informoval o novém a asi největším officiálně vydaným modem pro GTA. Jedná se o předělávku GTA Vice City a její grafiky na změněnou dle GTA IV. Více info + download!

3.png
GTA se vrací v plné palbě a konečně vydává něco nového od roku 2009. Samozřejmě se více čeká na GTA V, které by nakonec mělo vyjít na konci roku né-li nazačátku 2013. Dnes je řeč ale o Vice City, které dostalo ještě koncovku RAGE. 

Předělávka starého známého městečka Vice City, které se odehrává v 80' letech je zpět a s graficky předělaným vzhledem. Rozhodně se může srovnávat s GTA IV. Něco podobného vyšlo i na San Andreas se jménem ULTRA HD. To se podle všeho nechytlo a házelo časté chyby a bugy.

Vice City Rage přináší néjen změnu vzhledu, ale také modely aut, zbraní a více postav. Jedno je pro nás ale špatné, co opravdu potřebujete je mít originální koupenou verzi Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City. Ještě než se zeptáte, opravdu potřebujete pouze koupenou verzi, na staženou se to nepodařilo spojezdnit.

Pokud i nadále máte zájem o tento mod s velikostí 3.36 GB, můžete jej stahovat u nás na webu zde. Mod jsme odzkoušeli a stačí jej z .RAR extrahovat do hry, do hry s GTA: EFLC. Jedná se pouze o BETA verzi otevřenou všem hráčům od 12. ledna.
facebook.png
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7984"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Přes co to má otevřít???
Jak to mám stáhnout když je to bez koncovky???
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley neidesmileysmileysmileysmileysmiley
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley[01][01][01][01][01][01][01][01]
A fungujeto i v GTA4? Nemám EFLC mám jen holou verzi ... a kvůli tomuhle fakt nebudu kupovat EFLC
Martine, mod Rage je pro originální CD (GTA: EFLC). Tento mod Ti z GTA: EFLC udělá GTA: Vice City s grafikou jako GTA IV. Prostě nové Vice City s krásnou grafikou.
Hlavní Administrator
hele tak nechapu. Autor se evidentne absolutne nevyzna v GTA. EFLC cili EPISODES FROM LIBERTY CITY sou dva datadisky ke GTA IV. A GTA Vice City je neprimy pokracovani GTA III. Je starsi od EFLC cca tak o 7 let. Takze. Na co ze je ten mod Rage? Na GTA:VC nebo GTA: EFLC???
Asi jsi nezkopíroval vše nebo jsi dal něco někam jinam.
jj mne to taky nejde a taky to mám koupení
Hlavní Administrator
jj mne to taky nejde a taky to mám koupení
hele mne to RAGE nejde ikdiž mám koupení to GTA koupení co mám delat?
14.02.2017 12:33:53
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one