GTA V: screeny + informace

gta v.png
2.11. 2011  První screeny a informace Vám přinášíme officiálně z Rock Star novinek. Myslím, že všichni budeme potěšeni hlavně z důvodu, jaké města, postavy a vlastně všechno bude naprosta senzační. Informace už v pokračování.

INFORMACE:

První informace jasně hovoří, že se budeme nacházet v Los Santos. Že Vám jméno města něco říká? Aby ne, bylo i v San Andreas, které vyšlo v roce 2005. Vy, jako hlavní postava se proberete bez peněz, bez zbraní, bez jakého koliv tušení co se stalo. 

Mapy, neboli města by měli být stejné jako v San Andreas, jen o dost větší a hlavně detailnější. Ted už by se nemělo stávat, že uvidíte jednu postavu 2× na první pohled. Například v San Andreas jsme mohli vidět jednu a tu samou postavu z jednoho místa několikrát. To už by se stát nemělo.

Podle Traileru můžeme usoudit, že to, co nám v minulých GTA chybělo zde bude. Například jízda na vodním skůtru, zkládací střecha u auta, zvířata a také příroda, která v GTA IV byla absolutně vynechána. Vše o čem nás informoval server GTA V se splnilo.

Podle videí to vypadá, že i posilovna, kterou fanoušci GTA měli rádi zde bude, i to dokazuje velkou podobu se San Andreas. Vymodelované hory, lesy nebo města budou ve velké kvalitě, o tom nás mohl přesvědčit první Trailer. Ten můžete zhlédnout už ZDE.

SCREENY Z GTA V:
gta v 1.png
GTA V 2.png
GTA V 3.png
GTA V 4.png
GTA V 5.png
GTA V 6.png
GTA V 7.png
GTA V 8.png
GTA V 9.png
GTA V 10.png
GTA V 11.png
GTA V 12.png
GTA V 13.png
GTA V 14.png
GTA V 15.png
GTA V 16.png
GTA V 17.png
GTA V 18.png
GTA V 19.png
GTA V 20.png
Screeny by: GTA-V.cz
03.11.2011 06:55:12
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one