GTA V: kdy vyjde a na jaké platformy

gta v logo.png
9.3. 2012 - I když se o GTA V toho moc neví, na českém Googlu se tagy GTA V nebo Grand Theft  Auto 5 stále vyhledávají ve stovkách uživatelů denně. Dovolili jsme si tedy po nějaké době zase spekulovat. Řekněte i vy názor.

3.png
Serie GTA je téměř nekonečná, důkazem je také devátý díl, na který se čeká. To že vyjde oznámeno bylo, ovšem kdy a na jaké platformy ne. O tom právě můžeme jen spekulovat. 

Rockstargames vydává již brzy Max Payne 3 a jak je známo u R*, tak nikdy nevydávají dvě hry hned za sebou, ale minimálně tří měsíční rozestup. Pokud nás R* nebude do června informovat, dočkáme se na 90% odpovědi na E3-2012, která bude právě v červnu. Podle ale informací z magazínů zahraničních GTA V vyjde až na začátku ledna roku 2013.

Poslední dobou jsme si také mohli všimnout (majitele steam klientu), že GTA serie vychází pomalu, ale jistě i na Apple Mac. Skoro všechny díly GTA jsou nyní k dispozici ke koupi na Mac a my předpokládáme, že GTA V vyjde u pro Vaše Apple přístroje.
1.png

Na jakou platformu si pořídíte GTA V ?

Počítač (Windows) (158 | 74%)
Xbox 360 (Microsoft) (21 | 10%)
facebook.png
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2393"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
přesně
smiley
GTA V bude podle všeho "San Andreas 2". Stejné první město, ale solidně předělané. Hlavně GTA IV je prostě špatné, nejsou tam lesy, vesnice atd. To bylo dost dulezite v san andreas. GTA V bude bezkonkurencni.
Hlavní Administrator
Mužu se zeptat hale mám ted v PC asi 300 filmů a až ted jsem si všim že tady máte i filmy nechcete? :) mám snad vše.. :D
GTA V bude podle všeho "San Andreas 2". Stejné první město, ale solidně předělané. Hlavně GTA IV je prostě špatné, nejsou tam lesy, vesnice atd. To bylo dost dulezite v san andreas. GTA V bude bezkonkurencni.
Hlavní Administrator
Podle mě prostě nejlepší díl je San Andreas.. IV mě vůbec nebaví takže V nebude asi o moc jiné.. ale skusím to člověk nikdy neví.. :)
20.03.2013 18:55:58
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one