GTA 6 mělo být původně oznámené už v roce 2020. Vývoj měl být ale restartován a vše se o pár let posouvá

Velmi důvěryhodný leaker promluvil o problémovém vývoji GTA 6, prozradil pár detailů a řekl něco o remasteru Red Dead 1.

Článek  Neděle - 31.10. 2021
GTA 6.jpg
Na všem, zdá se, bylo pravdy něco. Už několik let se jako vždy hojně spekuluje o novém díle GTA, vyjimkou to není ani tentokrát. Zhruba v roce 2019 se často mluvilo o brzkém oznámení, s informací přišlo několik insiderů, nicméně oznámení hry nikde. Další lidé pak tvrdili pravý opak "GTA bude oznámené až v roce 2025". Kde je pravda?

Důvěryhodný leaker Chris se dostal k velmi zajímavým informacím. Například tvrdí, že vývoj ještě neoznámeného Grand Theft Auto 6 je totální peklo, prý ještě větší než při Red Dead Redemption (a to je co říct), má jít o nejchaotičtější projekt, jaký kdy v Rockstar Games vznikal. Hra dokonce prošla restartem a proto jsme o ní ještě neslyšeli, původní plán totiž byl, hru oznámit v roce 2020. Na hru si pravděpodobně ještě několik let počkáme, jak jsme již zmiňovali, vyjít má údajně až v roce 2025.

A to není vše, leaker Chris potvrdil vývoj remasteru Red Dead Redemption, ten se kromě konzolí chystá také na PC a prý půjde podobnou cestou jako nedavno oznámená GTA trilogie v definitivní edici. Těšit se máme na 4K textury a grafická vylepšení.

Každopádně Vás musíme upozornit, že ačkoliv jde o velmi důvěryhodný zdroj, tak nejsou informace potvrzené.
 GTA 6
 
  
Jakub Hergesell       
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
Nahlásit chybu v článku
 
31.10.2021 20:06:08
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one