Grand Theft Auto: Online nebude patřit uplně k GTA V, máme více informací

g1.png
Od začátku Rockstar prezentoval název Grand Theft Auto V, později multiplayer nazval Grand Theft Auto: Online, pětku zcela vynechal, nyní víme proč, k hlavní hře nebude úplně tak patřit. Online verze vyjde později a je možné, že pro Xbox One, PlayStation 4 a PC.


První gameplay jsme mohli vidět někdy před několika týdny, je to déle než měsíc, to že bude multiplayer v GTA V bylo od začátku jasné, ovšem bude to všechno trochu jinak. Ikdyž konzolová verze pro Xbox 360 a PlayStation 3 vychází 17.9. 2013, tak nebude hned obsahovat i multiplayer. K dispozici prý bude později, kdy přesně se zatím neví.

I možná proto od začátku Rockstar o multiplayeru mluví jako o Online, nepřidává k názvu tu slavnou PĚTKU "V". Aby toho nebylo málo, tak ten úžasný Multiplayer, který jste mohli vidět včera bude (asi) i pro PlayStation 4 a Xbox One a PC. Řekl to samotný Rockstar. Je tedy možné, že se PC a next-gen hráči nedočkají kampaně, ale k dispozici budou mít v obchodech pouze multiplayer, takže na Steamu by jsme mohli dát za Online verzi například jen 29.99€, což by tak špatné nebylo, ovšem určitě každý druhý chce i single!

A co vy na to? Pokud jste si přečetli tento článek, napište do komentáře, zdali si myslíte, že je krok Rockstaru dobrý a nebo ne.

#Grand Theft Auto: V vychází 17.9. 2013 pro PS3 a X360. #Grand Theft Auto: Online může vyjít někdy v zimě, nebo maximálně do března 2014.
16.08.2013 00:42:51
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one