Ghost Warrior 2 - další důvod, proč stahovat hry zdarma

ghost.png
O další paskvil se postarala hra Sniper: Ghost Warrior 2, kde výrobci opět nedodrželi to, co slibovali, když v roce 2011 oznámili pokračování této sniperské akce, slíbili také, že půjdou ustřelovat končetiny, což je se sniperem běžná a realná věc, a výsledek?


Hra je samozřejmě za plnou cenu i stím, že výrobce nedodržel podmínky pro hráče. V roce 2011 oznámil, že nepřátelům půjdou ustřelit končetiny, což sniper, jaký se používá ve hře udělá běžně, to samé když Vám padne granát pod nohy, ta Vám uletí že ani nevíte jak.

Po vydání se ale ukázalo, že se ve hře nic takového neděje, dokonce na to sám výrobce ani neupozornil a snažili se to zatutlat, toho si ale samozřejmě všimli fanoušci, kteří se na hru těšili. Takže né že je hra absolutně nudná, ale i nedostatečná. V recenzích dostala v průměru 6 bodů z 10, což je velmi pod úrovní u hry, která měla možnost běžet na krásném Cry Engine 3, ovšem hra se graficky povedla a i to přilákalo více kupců.

Když se na slíbenou možnost upozornilo, tak výrobce slíbil DLC zdarma, které tuto volbu dodá, tak proč ne, je to zdarma, ale odpověď se ihned změnila stím, že by se hra nemohla prodávat v Německu, kde se brutalita v hrách omezuje na velkou míru. Takže této možnosti se bohužel nedočkáme. Jedině že by se ukázal nějaký moder, to ale velmi pochybujeme, níže máte 3 obrázky, které officiálně dodal výrobce před pár měsíci s popiskem, jak hra bude vypadat.
.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
21.03.2013 18:06:14
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one