FIFA 12 - Gameplay HD

images.jpg
Na FIFU 12 si ještě nějaký čas počkáme, ale také nás zajímají jiné věci - jak bude fifa 12 vypadat po grafické stránce. Můžeme Vás předem uklidnit. FIFA 12 má své +, ale pro české fanoušky jedno velké mínus. Jako nápovědu Vám prozradím jedno (jedná se o Gambrinus ligu). Čtěte dále a dozvíte se více..

+ pozitivní zprávy

FIFA 12 přinese podobný herní engine jako u předchozího dílu. Bude se více podobat engine z herních konzolí - tedy PSx a XBOX. Další dobrá zpráva byla v officiálním traileru officiálních vydavatelů, kde nám představili pohyby a hlavně triky hráčů, které dobře známe z televize. První pozitívum uvidíte níže v HD Gameplayeru. 

- negativné zprávy:

Bohužel velké zklamání pro české fandy a milovníky Gambrinus ligy. Tento rok se nepovedla domluva mezi EA a českou nejvyšší fotbalovou ligou. Takže ve FIFA 12 určitě české týmy nečekejte. Jediné co možná přijde je, že někdo vytvoří velký patch s českou ligou, i když silně pochybuji. Další zpráva - špatná práva je dabingu. Je možné, že bude stejný jako ve fifa 11 nebo také český žádný. Práva pro Gambrinus ligu souvisí i s namluvením této hry.
SPITE TV - Gameplay

Zkusíte FIFU 12 ?

Samozřejmě (4 | 57%)
Nevim (2 | 29%)
Spíš ne (1 | 14%)
19.08.2011 09:24:33
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one