Far Cry 4 asi opravdu v Himalájích, svezeme se i na slonech

himalaje.png
O Far Cry 4 jsme Vám po prvé psali už v Lednu letošního roku. Anonymní zdroj tvrdil, že se na hře již začalo pracovat, Ubisoft ovšem mlčel. Po několika týdnech už ale trošku Ubi naznačoval. Po té přišla opět anonymní zpráva o Far Cry 4, že by se mohl odehrávat v Himalajích, čtěte více!
A tentokrát jde o důvěryhodnou informaci, která se podařila zjistit zahraničnímu webu eurogamer.net. Nejspíše se opravdu povídáme do Himalají. Jedna z nových informací je, že se tentokrát svezeme na slonech. Určitě si pamatujete několik druhů aut z třetího dílu Far Cry. Tak tady bude asi hlavní dopravní prostředek slon.

Mezi další informace patří i další shoda s #Far Cry 3, podle spekulací i zde budeme zabírat uzemí "pirátů" a upgradovat zbraně.

Eurogamer.net také tvrdí, že oficiální oznámení přijde na E3 2014. Ovšem teď už by někoho z Vás mohla napadnout jedna věc, kdy asi čtvrtý díl vyjde? To bude zatím asi velká neznámá. Ubisoftu totiž bude vycházet spousta AAA her, jako například #Watch Dogs, #Assassin's Creed: Unity nebo #The Division. Vyjde i mnoho dalších her z dílen Ubisoft, proto vydání Far Cry 4 odhadujeme klidně až na rok 2015 - 2016.
#Far Cry 4 by mohlo vyjít v roce 2015 - 2016
23.03.2014 20:44:31
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one