Fallout 4 oficiálně oznámen, první info, datum vydání, video + screeny

Fallout 4.png
Bethesda opravdu oficiálně oznámila dlouho očekávaný Fallout 4. Dozvěděli jsme se první informace o hře, známe obal pro vydání na platformy PC, PlayStation 4 a Xbox One. Dokonce to vypadá, že Fallout 4 vyjde ještě letos. V článku video + screeny.
Konečně jsme se dočkali, dlouho očekávaný Fallout 4 je tady. Filmeček ze hry Vám jasně ukáže, do jakého světa nás tvůrci z Beth. postaví. Jelikož jde o tvůrce Skyrimu, věříme, že velký otevřený svět se zkrátka a jistě povede. Graficky video nevypadá nějak extra hezky nebo foto-realisticky, to však nemusí znamenat vůbec nic, do vydání je daleko. 

Podle oficiální tiskové zprávy vyjde Fallout 4 na PC, PlayStation 4 a Xbox One a to ještě možná letos. Také se zatím spekuluje o možném portu na PlayStation 3.

První gameplay je ale asi daleko, a bohužel jej uvidí pouze novináři na E3 za zavřenými dvěřmi, Ti se ale jistě mile rádi podělí se zážitkem.
1.jpg
 
Níže už oficiální oznamovací trailer, který vypadá velmi dobře + vytípané obrázky, které samozřejmě vypadají lépe, než samotné záběry ve videu.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
Fallout 4 vychází v průběhu roku 201504.06.2015 12:18:41
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one