Ex-Lionhead studio oznámilo karetní hru Fable: Fortune

Fable Fortune.png
Dnes již bohužel bývalé studio Lionhead (tvůrci série Fable), které nechal Microsoft pohřbít oznamují novou hru, překvapivě se jmenuje Fable, tentokrát však jde o karetní hru podobající se například Heartstone od Blizzardu. Podívejte na první info a podpořte tvůrce na KS.
O smutném konci studia Lionhead, které tu s námi bylo dlouhé roky bylo před měsícem oficiálně zavřeno, Microsoft už nebyl spokojený s vývojem, časem stráveným na vývoji a financemi, které vývojáři chtěli. Dlouho to ale nertvalo a zaměstnanci si založili vlastní indie studio Flaming Fowl, kde dnes oficiálně oznámili svou první hru. 

Dobrou zprávou je, že tvůrci mohou používat dále názvy Fable, tedy zatím to tak vypadá, prý mají dohodu s Microsoftem, dnes tedy oznámili karetní hru #Fable: Fortune, která je vevývoji už několik let. Bude dnes už klasicky free-to-play a první otevřená beta by mohla začít už za 5 měsíců. Moc informací o hře zatím nemáme, každopádně se máme těšit na zítra, Flaming Fowl studio spustí KickStarter kampaň, kde se samozřejmě dozvíme také více informací.31.05.2016 11:03:45
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one