EA se asi chytlo za hlavu, letos Need for Speed nebude

rivals.png
Že by konečně EA přiznalo, že dělat každý rok jeden díl nemá smysl? Hráči pouze nadávají, díly jsou stále slabší, tedy co se děje týče a zkrátka EA nevyhovovalo požadavkům hráčů, 90% z nás si totiž přeje Underground 3, dočkáme se jej? Více v článku.
I když se poslední díly povedly na oko a to díky dobře vypadajícímu Frostbite enginu, dějově to zkrátka a prostě nebylo ono. Hráči si přejí něco úplně jiného, než co EA posledních několik let nabídlo. Tomu by právě teď měl být konec a dalšího dílu Need for Speed by jsme se měli dočkat až koncem příštího roku nejspíše pro PC a nové generace konzolí. EA ve své zprávě uvádí, že dá hráčům to, co si přejí, že by Underground 3? Letos lety s dalším dílem počítat nemůžeme, snad to jen prospěje, prý se v roce 2015 ukážou s velkou inovací a všichni budou příjemně překvapení. O čem další díl bude nebo jaký má podtitul zatím nevíme a asi to ještě nějakou dobu vědět nebudeme.

Co tedy letos na E3 2014 od EA uvidíme?

EA velkou část svého vystoupení zabilo právě arkádovkou Need for Speed, jenže to se letos konat nebude, prý nemáme počítat ani s #Battlefieldem 5. Připravit na E3 od EA se můžeme na #STAR WAS: Battlefront, #The Sims 4, #Dragon Age: Inquisition, #Mirror's Edge 2, #PGA Tour a nejspíše se dočkáme ještě něčeho dalšího.
Need for Speed vyjde v roce 2015
07.05.2014 10:26:55
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one