E3 možná odhalí nový Tomb Raider a Dead Island: 3

tomb raider.png
Letošní E3 bude opravdu napěchovaná AAA tituly. Právě se začalo spekulovat, že by E3 2014 mohla odhalit dva ačkové tituly, jeden je pokračování úspěšného prvního dílu Tomb Raider z roku 2013 a druhý titul by mohlo být pokračování zombie akce Dead Island.
Dead Island

Jako první se vrhneme na zombíky z #Dead Island. První dva díly nebyly vůbec špatné, hráči si stěžovali pouze na stejné grafické prvky obou dílů (jo, hold to chce nějaké pokroky). Jenže třetí díl v pokračování by měl běžet na novém enginu Chrome 5, který Techland využije například u #Dying Light. A jak že se vlastně na tuto spekulaci přišlo? Jeden z tvůrců si na svůj LinkedIn nedavno napsal, že pracuje na Dead Island: 2. Mohl tím myslet MOBA zombie titul #Dead Island: Epidemic, který vyjde jako Free-to-play nebo opravdu pokračování série? Před několika dny se také zaregistrovala doména DeadIslandUniverse.com, že by šlo opravdu o pokračování série? Více by jsme se mohli dozvědět na E3 2014, která právě začíná.


Tomb Raider

Square Enix (vydavatel Tomb Raider 2013) chce na E3 2014 oznámit dva nové tituly a oba by klidně mohly být ze série Tomb Raideru, před několika dny se totiž zaregistrovaly dvě domény. Lara Croft and the Temple of Osiris a Rise of the Tomb Raider. Jeden z těchto titulů by klidně mohlo být pokračování úspěšného dílu z roku 2013, druhý pokračováním Lara Croft and the Guardian of Light.

Teď už nezbývá nic, než čekat, co Techland a Square Enix ukáží na právě začínající E3 2014. My o všem budeme informovat na speciální stránce E3 2014.
09.06.2014 10:41:48
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one