E3 2017: Další záběry z Metro: Exodus na screenech

Metro Exodus.png
Jedno z největších překvapení letošní E3 2017 bylo rozhodně oznámení nového dílu Metro od tvůrců studia A4 Games. Ty nejen že hru oznámili, ukázali také trailer a několik screenshotů. Lehce nám nový díl Exodus popsali a řekli, co nás vlastně čeká. Mluvili také o exkluzivním obsahu.
Trošku jsme se báli exkluzivního obsahu pro Xbox One X, protože tvůrci hru oznámili právě na konferenci Microsoftu. Naštěstí jsou mezi námi stále féroví lidé. "Nechceme dodávat exkluzivní obsahy pro jednu nebo dvě z platforem, chceme, aby si byli všichni rovni.", řekl jeden z tvůrců A4 Games studia.

Dále dodal, že trailer, který jsme včera viděli byl ze hry, šlo o opravdové gameplay záběry, z obrazovky byl smazán jen HUD.

#Metro: Exodus nás pošle do roku 2036, Rusko je stále zamořeno virem, který způsobil tyto podivné netvory a nadpřirozené bytosti. Ještě stále jsou však naživu další nenakažení, kteří se dokázali schovat v útrobách Ruského metra. Hra opět nabídne spíše tunelovou akci, častěji se však objeví i rozlehlé prostory pro objevováné a lootění. 

Hra vychází v průběhu roku 2018.
7.jpg
2.jpg
1.jpg
4.jpg
3.jpg
6.jpg
5.jpg
  
Metro Exodus PC DVD.jpg
  20.06.2017 14:08:27
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one