Duchovní nástupce Rollcage, GRIP se ukazuje v prvním gameplay traileru

Bez názvu.png
Pamatujete na starý, ovšem však velmi oblíbenou "sérii" Rollcage, která vyšla někdy kolem roku 2000 na PC a PlayStation 1? Před několika dny jsme Vám oznámili její pokračování s novým názvem - GRIP. Dnes můžeme vidět první gameplay trailer a spuštěnou kampaň na Steamu.
Oznámení akční/závodní hry GRIP sklidilo velký úspěch. Tvůrce hry tak na nic nečekal a co nejrychleji ukázal další video, tentokrát minutový gameplay trailer, který jasně přináší Rollcage v novém kabátě. Níže už můžete vidět video a několik screenů. A pokud se Vám hra zalíbila, podpořte ji palcem nahoru na Steam: Greenlight

GRIP nabídne samozřejmě desítky různých multiplayerových map (chybět nebude ani žádaný singleplayer), někdy se podíváme do promrzlého prostředí, po druhé do vysušených lokací. Každá z nich však nabídne hned několik ruzných cest, jako jsou zkratky nebo rozdvojené silnice, bude jen na Vás, jaká cesta se Vám bude zdát ta nejlepší. Výběr ale nebude nutný pouze v případě cest, dobře si musíte vybrat také nějaké z mnoha aut. Některé jsou těžké, pomalejší, ale více vyzbrojené, některé mají jen kulomet a jsou očividně rychlejší. Chybět nebude upgrade aut (vylepšování).

A pokud se ptáte na soundtrack, který byl v Rollcage opravdu dobrý, tak Vás potěšíme, můžete se těšit na stejné žánry a možná se zde objeví i nějaké stejné skladby. Tvůrce také informuje, že pokud se Vám takový žánr (d'n'b) nebude líbit, bude zde možnost nahrát si vlastní písničky z PC.

GRIP se příští měsíc objeví také na KickStarteru, kde se bude snažit vybrat peníze na vývoj. GRIP vyjde na PC a PlayStation 4.
GRIP vychází v roce 201609.07.2015 07:18:44
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one