Do World of Tanks míří singleplayerová kampaň

WoT.png
World of Tanks, MMO z roku 2010 se po 7 letech od svého vydání dočká singleplayerové, popřípadě co-operační kampaně, kterou Wargaming nazvalo War Stories. Ta nás vezme už 22.8. 2017 na známá místa, kde se za druhé světové války bojovalo. Zní to dobře, co? To ještě nevíte tu špatnou zprávu.
#World of Tanks je tu s námi pěknou dobu, za těchto téměř 7 let od vydání si hra našla miliónovou komunitu, která je hře věrná prakticky do dnes.  A tak se Wargaming rozhodli s hrou nepraštit, ale vylepšit ji, už na 22.8. 2017 plánují vydat první singleplayerový, popřípadě co-operační příběh, ve kterém se podíváme na realná místa druhé světové války. První dvě mise se jmenujou Brothers in ArmsFlashpoint Berlin, další se plánují a vyjdou brzy.

War Stories nabídne svůj vlastní tutorial, to pro hráče, kteří s hrou ještě nemají žádné zkušenosti. Špatnou zprávou je ovšem to, že vyjde pouze pro konzole PlayStation 4, Xbox One a Xbox 360, PC verze se záhadně nezmiňuje, proč není jasné, vyjde snad později?17.08.2017 21:42:02
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one