Do Playerunknown's Battlegrounds míří nový systém bedýnek se skiny

Playerunknowns Battlegrounds.png
Gamescom 2017 se pomalu blíží a herní studia začínají pozvolna prozrazovat, co si na nás připravují. Například Bluehole s úspěšným Playerunknown's Battlegrounds chystá oznámit hned několik novinek, jako třeba dnes představený systém bedýnek.
Hrajete aktivně #PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS? Potom by jste měli vědět o novinkách, které si na nás tvůrci z Bluehole studia připravili, jako například očekávané nové skiny oblečení, o kterých jsme už několikrát psali. Teď jsme se dozvěděli, že půjde o zcela nový systém, budou hned tři druhy beden, první dvě budou zcela zdarma a půjde je zakoupit skrze herní měnu, kterou vyděláváte hraním. Ta třetí bude dočasná a proběhne počas herního festivalu Gamescom 2017, aby jste však tuto krabici mohli otevřít, potřebujete speciální klíč, který stojí 2.50$. Tyto bedny nabídnou obsah, který po ukončení festivalu nebude možné sehnat, jedině přes komunitní trh na Steamu, kde Vás tyto skiny vyjdou klidně na desítky dolarů. 

Nám se to však nezamlouvá, taková mikrotransakce ještě v early access? Doufejme, že se z toho nestane druhé CS:GO. Více informací o dalším měsíčním updatu, který dorazí už 3.8. budeme včas informovat, prozatím víme jen o těchto skinech a nové, doposud nezveřjněné zbrani.
3.jpg
1.jpg
5.jpg
2.jpg
4.jpg
6.jpg26.07.2017 22:01:03
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one