Disney nejspíš vyvíjí nový díl značky TRON s podtitulem Escape

TRON.png
Brazilská ratingová společnost nejspíše prozradila něco, co zatím neměla. V seznamu ohodnocených her se objevil doposud neznámý název hry, jde o pokračování sci-fi programového světa TRON s podtitulem Escape. Zatím přesně nevíme o co jde, každopádně něco ještě máme!
První díl - Tron 2.0 vyšel v roce 2003, měl velmi dobré ohodnocení, hra se povedla. Později, o 7 let později vyšel také film, který byl přímým pokračováním, ten se také povedl, k filmu byla vytvořena i hra, to se psal rok 2010, což si určitě pamatujete, herní titul se jmenoval TRON: Legacy, bohužel se jeho recenze většinou nehnuly nad maximální počet 6 / 10, což je slabé.

Teď, po dlouhých letech se ale značka asi opět probudí k světu, podle brazislkých stránek, byl zaregistrován název TRON: Escape pro platformy PC, PlayStation 4 a Xbox One. No, nám by se to líbilo, pokud by to dělalo schopné studio, hra by se odehrávala alespoň na CryEngine nebo UnrealEngine 4 a byl v otevřeném světě. Možná se dočkáme oznámení už na Gamescomu začátkem srpna.18.07.2015 06:55:10
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one