Diablo 3: Jak udělat nesmrtelného Wizarda

wizard diablo 3.png
Hráči Diabla 3 našli další bug, tentokrát tedy vážně solidní. Hráči s postavou Wizarda si jej mohou udělat nesmrtelného. Hodně nespravedlivé hlavně vůči farmění a aukci za realné peníze.


Je to bohužel tak, bůh ví jak dlouho bug existuje a jestli náhodou není pravda to, že Wizard jako první postava dokončil kompletně Diablo 3, udělal to podvody, nebo vážně podle pravidel? To se teď už nezjistí, každopádně Wizard má nyní možnost hrát jako nesmrtelný a sbírat tak goldy, věci do aukcí i za realné peníze, Blizzard jakožto výrobce zatím nepodal žádné vyjádření ani nevydal opravný patch, toho se ale určitě dočkáme brzy.

Návod, jak udělat nesmrtelného Wizarda:

  • » Vyberte Teleport: dejte na klávesu
  • » Vyberte Archo (improved archon)
  • » Kurzor myši mějte velmi blízko své postavy
  • » Klikněte na Teleport
  • » A rychle na to klikněte Archon

Nyní by jste měli mít nesmrtelného Wizarda, samozřejmě si pospěšte, než Blizzard patchne hru a opraví chybu. No na jaké bugy se přijde příště?
.


reklama.png
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2651"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
No samozřejmě že je to závažný bug,ale myslel jsem to tak že kdyby to udělali jako v předchozích dílech tak by to ohrozilo jen hru a ne lidi.Každopádně už se nemůžu dočkat Torchlight II na který jsem překvapivě více nabuzen než tomu bylo u Diabla III.Řekl bych že se tam klukům povedlo jednoduše prostým způsobem udělat klasickou Diablovku se svými nápady a na pár důležitých aspektů toho žánru nezapoměli jako tomu bylo u Blizzardu.Bohužel v Blizzardu se zkrátka až moc myslí a snaží se do svých her přivést to co prosadily ve Wowku.Škoda že nejsem hráč Starcraftů,protože těm zachovali vše a podle mě je to v momentální fázi s tich novějších her jejich nejpovedenější kousek.
Nesmrtelnost je celkem zavazny bug, prece jen prijdou areny a ttam by se to moc nehodilo :)), kazdopadne diablo zacina byt horsi a horsi, stale se nachazeji bugy a to se vyrobci moc nepovedlo. Kazdopadne vyjde patch 1.3 kde se vsechno opravi :))
Hlavní Administrator
Nesmrtelnost je celkem zavazny bug, prece jen prijdou areny a ttam by se to moc nehodilo :)), kazdopadne diablo zacina byt horsi a horsi, stale se nachazeji bugy a to se vyrobci moc nepovedlo. Kazdopadne vyjde patch 1.3 kde se vsechno opravi :))
Hlavní Administrator
Posral si to Blizzard sám.Kdyby z Diabla neudělal napůl WoW s těmi aukcemi a neustálím připojením k internetu mohla z toho být lepší a hratelnější hra ve které by ani moc nevadil bug s nesmrtelností.
24.07.2012 00:19:10
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one