Death Stranding od Kojima Production v roce 2018?

Death Stranding.png
První hra od Kojima Production by se mohla na pultech obchodů objevit už do konce roku 2018, prozradil to sám šéfik studia Hideo Kojima (autor Metal Gear Solid). Navíc jsme se také měli dozvědět, jaký engine si nakonec Hideo vybral, to ale stále ne a ne prozradit.
Hideo Kojima už před několika měsíci, oznámil doposud dost záhadnou hru #Death Stranding. Teď už se z něj ale dostávají první informace o hře. Před nějakou dobou jsme se dozvěděli, že půjde o zajímavou online hru, která tady ještě nebyla. Hra poběží ve 4K rozlišení (pravděpodobně pouze pro konzoli PlayStation 4 Pro) v otevřeném světě. 

Co je ale stále záhadou, herní engine, který chce Kojima použít. Slíbil, že jej prozradí na Tokyo Game Show 2016, to se ale nestalo. Prozradil však to, že už ví, jakej použije. Tak co myslíte, půjde o CryEngine 5, Unreal Engine 4 či úplně jiný? To je zatím tajemstvím. Každopádně se z Hidea podařilo dostat celkem vzácnou informaci, Death Stranding by mohlo vyjít do konce roku 2018, přičemž dříve tvrdil někdy mezi lety 2019 až 2020. 19.09.2016 20:06:31
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one